W dniu 7 kwietnia 2017 odbyło się uroczyste otwarcie nowej siedziby świetlicy Wsparcia Dziennego Chatka Puchatka, mieszczącej się w budynku, przy ulicy Elsnera 3. W uroczystości wzięli wieloletni partnerzy współpracy, sponsorzy, fundacje, które po dziś dzień wspierają placówkę  w różnoraki sposób m.in.: „Piękne Anioły”, „Tesco dzieciom”, SP 113, SP 119, a także XIV Liceum Ogólnokształcące i 14 Gimnazjum, reprezentowane przez koordynatorów  Programu „Uśmiech Dziecka” i wolontariuszy.

Podopiecznym Chatki, życzymy by nowa,  piękna siedziba świetlicy służyła swym nowoczesnym i komfortowym wnętrzem , a kadrze osiągania założonych celów i sukcesów.

24 stycznia 2017 roku z okazji Dnia Babci i Dziadka w auli XIV Liceum Ogólnokształcącego miała miejsce uroczystość przy udziale dzieci z Chatki Puchatka i zaproszonych gości.

Po wspaniałym programie artystycznym zaprezentowanym przez dzieci , podopieczni Chatki i ich Babcie i Dziadkowie w formie warsztatów realizowali ciekawe pomysły kulinarne i z zakresu rękodzieła.

W drugiej części milusińscy tańczyli w takt muzyki przygotowanej przez Mateusza Cieślika ,Jakuba Smolińskiego i  Macieja Olenderka.

Wystrój auli ,poczęstunek i dobrą zabawę zapewniło 15 wolontariuszy naszej szkoły.

Jerzy Chwojka

W dniu 20 stycznia 2017 roku w sali gimnastycznej XIV Liceum Ogólnokształcącego odbyła się zabawa karnawałowa dla dzieci ze świetlicy środowiskowej Chatka Puchatka.

Licznie przybyli uczestnicy w pomysłowych i oryginalnych kreacjach brali udział w ciekawych konkursach i zabawach przygotowanych przez kierownictwo Chatki i wolontariuszy naszej szkoły.

Podopieczni świetlicy w znakomitych nastrojach bawili się przy utworach muzycznych prezentowanych przez profesjonalny zespół z Bielska Białej.

Przy przygotowaniu i przeprowadzeniu imprezy karnawałowej udzielało się 12 wolontariuszy XIV LO i Gim nr 14.

Jerzy Chwojka

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku zebraliśmy kwotę:

2871,58 złotych i 3,73 euro.

Nowy rekord! Dziękujemy wszystkim darczyńcom !