W dniu 20 i 21 marca 2018 roku w sali gimnastycznej XIV Liceum Ogólnokształcącego odbyły się imprezy rekreacyjno-sportowe dla dzieci z Chatki Puchatka.

W pierwszej z nich uczestniczyli podopieczni świetlicy środowiskowej z przedszkola przy ulicy Różyckiego /Olimpiada Kubusia Puchatka / , w drugiej z placówki z ulicy Jaremy / Sportowe Powitanie Wiosny /.

Obydwie imprezy zgromadziły liczne grono Chatkowiczów , którzy znakomicie się bawili rywalizując w ciekawych i oryginalnych grach i zabawach przygotowanych przez wychowawców świetlic i wolontariuszy naszej szkoły.

W tych zawodach nie było przegranych.

Wszystkie dzieci biorące w nich udział zostały nagrodzone medalami i słodyczami.

Jerzy Chwojka

W dniu 30 listopada 2017 roku zakończyła się akcja charytatywna   „ Mikołajki dla Chatki” w trakcie której zbierano zabawki ,maskotki ,gry planszowe, artykuły szkolne i słodycze przeznaczone na paczki świąteczne dla podopiecznych świetlicy środowiskowej „ Chatka Puchatka „

Wszystkim darczyńcom  serdecznie dziękujemy , a szczególne podziękowania należą się uczniom :  Aleksandrze Figiel , Justynie Storożuk , Magdzie Mikuliszyn , Wojciechowi Wójtowiczowi , Jakubowi Roszakowi  oraz  Pani Dyrektor Marioli Regule, Pani Profesor Joannie Ulińskiej i Pani Profesor Annie Montgomery.

Jerzy Chwojka

W dniach 1-3 grudnia 2017 roku wolontariusze naszej szkoły brali udział  ogólnopolskiej akcji charytatywnej organizowanej przez Bank Żywności .

W ramach tej akcji zbierano produkty żywnościowe przeznaczone na Święta Bożego Narodzenia dla najuboższych .

Wolontariusze XIV Liceum Ogólnokształcącego i Gimnazjum nr 14 zbierali dary w sklepie Biedronka przy ulicy Powstańców 3.

Przy Świątecznej Zbiórce Żywności pracowało 20 uczniów ZSO nr 5.

Jerzy Chwojka

W dniu 28 listopada 2017 roku w naszej szkole zorganizowana została dla dzieci z Chatki Puchatka tradycyjna impreza Andrzejkowa.

Po poczęstunku podopieczni Chatki udali się do auli XIV LO gdzie brali udział we wróżbach andrzejkowych przygotowanych przez wolontariuszy i bawili się przy utworach muzycznych serwowanych przez Jakuba Smolińskiego i Macieja Olenderka.

Przy realizacji imprezy brało udział 12 wolontariuszy XIV Liceum Ogólnokształcącego i Gimnazjum nr 14.

Jerzy Chwojka

W dniu 8 listopada 2017 roku w naszej szkole odbyła się tradycyjna impreza organizowana dla dzieci z Chatki Puchatka - Jesień na sportowo.

Po poczęstunku podopieczni Chatki rywalizowali w sali gimnastycznej XIV LO w grach i zabawach zwinnościowo - zręcznościowych z elementami gier zespołowych ,wykazując się sporymi umiejętnościami i dużym zaangażowaniem.

W przygotowaniu i przeprowadzeniu imprezy brało udział 10 wolontariuszy XIV LO i Gim nr 14.

Jerzy Chwojka

Copyright © 2018 High School Rights Reserved.