Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
...

XIV Liceum Ogólnokształcące w Krakowie

L.P.

 

 

ZAJĘCIA 

ROZWIJAJĄCE  ZAINTERESOWANIA  I  UZDOLNIENIA

rodzaj zajęć

prowadzący

termin

nr sali

  1.  

j. niemiecki

p. M. Nowakowska-Schmidt

poniedziałek (13.10 -13.55)   

wtorek (15.00 - 15.45)     

11

 4

  1.  

Koło Matematyczne

p. D. Pazgan

wtorek (8.25 – 9.10)

13

  1.  

biologia, chemia, fizyka

„Laboratorium przyrody”

innowacja pedagogiczna -/gimnazjum/

p. J Ulińska

 

p. E. Radoń

 

p. B.Jugowiec-Kańka

czwartek (8.25 - 9.10)

 

piątek (15.00 – 15.45)

 

piątek (7.30 - 8.15)

2

 

 1

 

4

  1.  

Koło Przyrodnicze

p. E. Radoń

p. B. Kończakowska

 

wybrane soboty

2/teren

  1.  

historia, wos

p. G. Dadał

wtorek (14.05-14.50)

co 2 tygodnie

środa (7.30 – 8. 15)

co 2 tygodnie

 

14

  1.  

historia, wos

p. R. Gałczyński

wg potrzeb uczniów

7

  1.  

Szkolny Klub Teatromanów

p. J. Stachowska

okazjonalnie

w. do teatrów

  1.  

Szkolny Klub Literatów

p. J. Stachowska

okazjonalnie

8

  1.  

Koło Teatralne

p. J. Stachowska

p. A. Montgomery

 

okazjonalnie

8, 12, aula

  1.  

Koło Fotograficzne

„KF 5” - gimnazjum i liceum

 

p. A. Boczar

p. D. Godyń

czwartek

(14.00 – 15.00/16.00)

18/ teren

  1.  

SKS siatkówka

p. M. Włodarczyk

poniedziałek (15.45-17.15)

sg

  12.

 

SKS siatkówka

p. B. Skrzycka-Chwojka

wtorek (16.00 – 16.30)

sg

   13. 

 

SKS koszykówka

p. J. Chwojka

środa (15.30 – 16.30)

sg

 

  14.

 

Szkolne Koło Turystyczno – Krajoznawcze

„5 – ta strona świata”

 

p. D. Godyń

 

p. A. Boczar

wg odrębnego harmonogramu sobota

w terenie

 

  15.

warsztaty Tanga                

p. J. Szopa

piątek 15.00

świetlica

  16.

 

imprezy sportowe

p. J. Chwojka

wg odrębnego harmonogramu

 

ZAJĘCIA  WYRÓWNUJĄCE   SZANSE   EDUKACYJNE

  17.

 

j. angielski

p. A. Montgomery

wg potrzeb uczniów

 

  18.

 

j. angielski

p.E.Gładkowska-Kmieć

wtorek (14.05 - 14.50) wg potrzeb uczniów

25

  19.

 

matematyka

p. G. Zawadzka

wg potrzeb uczniów, indywidualnie dla ucznia z 3B

13

  20.

 

edukacja dla bezpieczeństwa

p. B. Skrzycka-Chwojka

środy (15.00-16.00)

14

KONSULTACJE  DLA UCZNIÓW

  21.

 

j. polski

p. A. Boczar

wtorek, piątek oraz wg potrzeb uczniów

18

  22.

 

 

j. polski

p. J. Stachowska

środa (15.00 – 17.00)

8

  23.

 

j. angielski

p. A.Montgomery

wtorek (15.00 – 15.45)

10

  24.

 

j. angielski - gimnazjum

p. E.Gładkowska-Kmieć

poniedziałek                         (7.45 – 8.15 )

10

  25.

 

j. niemiecki

p. M. Nowakowska-Schmidt

poniedziałek                          (13.10 – 13.55)

czwartek (13.10–13.55),            wg potrzeb uczniów

11

  26.

 

 

 

matematyka

 

 

 

 

 

 

p. G. Zawadzka

 

 

 

 

 

środa  7.30 – 8.15 (3A,3B)

środa 14.05 – 14.50 (kl.3C)

poniedziałek 14.05 – 14.50 (kl.1A)

piątek 7.30 – 8.15 (kl.2A)

13

  27.

 

matematyka

 

p. E. Sikora

piątek (8.30 – 9.10)

6

 28.

 

matematyka

p. D. Pazgan

czwartek                             8.25 – 9.10 ( kl.1C i 1D )

1

 

4

 29.

 

biologia

 

p. B. Kończakowska

wtorek 8.25-9.10 (kl.1B)

czwartek 8.25-9.10 (kl.1C)

i wg potrzeb uczniów

25/2

 30.

 

biologia - gimnazjum

p. J. Ulińska

czwartek (14.05-14.50)

2

 31.

 

chemia

 

p. E. Radoń

piątek  (15.00 – 15.45)

i wg potrzeb uczniów

1

 32.

 

chemia

p. dyr. M. Reguła

poniedziałek                        (13.00 – 15.00)

 

 33.

 

fizyka - gimnazjum

 

p. B. Jugowiec-Kańka

poniedziałek

7.30 – 8.15 (kl.1)

15.00 - 15.45 (kl.2)

poniedziałek                   14.05 – 15.45 (kl.3)

piątek

15.00- 15.45 (kl.3)

4

 34.

 

geografia, podstawy przedsiębiorczości

p. J. Szopa

wg potrzeb uczniów

19

 35.

 

geografia - gimnazjum

p. D. Godyń

 

środa (14.05 – 14.50)

piątek (14.05 – 14.50)

19

 36.

 

historia, wos

p. G. Dadał

wg potrzeb uczniów

10

 37.

 

historia, wos

p. R. Gałczyński

wg potrzeb uczniów

7

 38.

 

edukacja dla bezpieczeństwa, pedagog

 

p. M. Cupiał

wtorek (15.00 - 15.45)

11

 39.

 

muzyka / plastyka

p. E. Jawień

czwartek (12.05 – 14.30)

wg potrzeb uczniów

25

 40.

 

edukacja dla bezpieczeństwa, w

p. B. Skrzycka-Chwojka

czwartek (16.00 – 18.00)

14/sg

 41.

 

wychowanie fizyczne

p. M. Włodarczyk

czwartek (12.10 – 12.55)

i wg potrzeb ucznów

sg

 42.

 

wychowanie fizyczne

p. J. Chwojka

środa (14.30 – 15.00)

sg

ZAJĘCIA  TERAPEUTYCZNE I INNE

 43.

 

arteterapia

innowacja pedagogiczna

p. M. Nowak

środa (14.00-15.00)

czwartek (14.00-15.00)

15

 44.

 

warsztaty gry na bębnach

p. S. Rozmus

wtorek (14.00 – 18.00)

15

WOLONTARIAT

 45.

 

realizacja programu  „Uśmiech Dziecka”

p. Jerzy Chwojka

wg odrębnego harmonogramu

 

wg potrzeb

 46.

 

inne formy wolontariatu

nauczyciele

wskazane terminy

 wg potrzeb

SERDECZNIE ZAPRASZAMY UCZNIÓW LICEUM I GIMNAZJUM !!!

 
   

Copyright © 2017 High School Rights Reserved.

Oferta edukacyjna 2016/2017