odkrywająca tajniki zawodów medycznych
z rozszerzonym programem nauczania biologii, chemii i języka angielskiego

• Skierowana do uczniów wiążących swą przyszłość z ratownictwem medycznym, fizjoterapią, medycyną, farmacją, pielęgniarstwem, weterynarią, kosmetologią, dietetyką.
  • Współpracująca z Wyższa Szkołą Promocji Zdrowia –  zajęcia teoretyczne  i praktyczne z dietetyki, anatomii, pierwszej pomocy przedmedycznej, prowadzone przez pracowników naukowych uczelni, zarówno w jej progach,  jak i na terenie liceum. Możliwość uzyskania certyfikatów WSPZ.
  • Realizująca tematykę zajęć przydatnych  w życiu codziennym oraz rozwijająca zainteresowania medyczne.
  • Zajęcia dodatkowe przygotowujące do egzaminów maturalnych z biologii i chemii.
  • Konwersatoria dotyczące zdrowego stylu życia, oceny stanu zdrowia, transplantologii. Uczniowie mają wpływ na wybór tematyki realizowanych treści.

ZAPRASZAMY!