Za dwa miesiące „stuknie” radiu Meti rok pracy nowego zespołu w nowej formule. Ten czas zaowocował kilkoma audycjami. Była audycja z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca, była – na patriotyczną nutę – audycja upamiętniająca odzyskanie przez Polskę niepodległości, wigilijny czas okraszono refleksją Kosmicznej Pastorałki, a ósmomarcowy żarcik pokazał jak silną jest „słaba płeć” J.

No i te muzyczne przerwy – koncerty życzeń, dedykacje różne… Fajnie jest spędzić przerwę przy dobrej muzie J

Za dwa miesiące stuknie nam rok… Hmmmm….

Jerzy Szopa

Radio Meti to dzieło profesora Andrzeja Tadusa.

Doprowadził je przez lata do doskonałości.

Dziennikarskie rzemiosło potrafił przekazać tak, że dziś jego uczniowie pracują w tym zawodzie.

I przyszła na Profesora kryska, czyli emerytura.

Przecież wiem jak trudno było mu zostawić radio i też jego ukochany teatr. Nie da się zapomnieć audycji i spektakli, które Profesor tworzył. Nie wolno zapomnieć!

Z wieloma wątpliwościami przejąłem radio. Od kilku miesięcy buduję nowy zespół i nowy charakter. Musi być inny – naśladowanie Profesora nie wchodzi w grę. Jest jedyny i nie do podrobienia J

Profesorze! Radio Meti wciąż nadaje!

Jerzy Szopa