W dniu 10 kwietnia odbył się etap szkolny  IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Ortograficznego, zaadresowanego do szkół uczestniczących w IV edycji projektu „SZKOŁA PRZYJAZNA UCZNIOM Z DYSLEKSJĄ”. W konkursie uczestniczyło 29 naszych uczniów z gimnazjum i XIV LO.

W etapie szkolnym na poziomie gimnazjum I miejsce zajął Michał Pietruski z kl 3b, zeszłoroczny zwycięzca etapu szkolnego i międzyszkolnego, kolejne miejsca: Paulina Sewioł z kl. 1c i Kamil Antosik z kl. 2b.  W liceum zwyciężył Kamil Piper, II miejsce zajęła Magdalena Mikuliszyn – uczniowie kl. I.

W etapie międzyszkolnym, który odbędzie się 26 kwietnia 2017 w Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno – Społecznych i Szkoleń, reprezentować nas będą: Magdalena Mikuliszyn, Paulina Sewioł i Kamil Antosik.

Serdecznie gratulujemy, życzymy powodzenia i trzymamy mocno kciuki, aby dyktando nie było trudne !!!

Zapraszamy do Galerii zdjęć.