Informujemy, iż zebranie z rodzicami klas I Liceum, odbędzie się 7 lipca 2017r /piątek/ o godz. 17.00

SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

Urząd Miasta Krakowa wraz z krakowskimi Dzielnicami realizuje kolejną już, IV edycję Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa. Dzięki tej okazji Mieszkańcy mają okazję dowiedzieć się, jak funkcjonuje miasto, od czego zależy stan finansów publicznych, ale przede wszystkim mają realny wpływ, na to, na co wydawane są pieniądze z podatków i mogą wskazać cele, na które kierowane są środki finansowe.

W głosowaniu na poszczególne projekty mogą wziąć udział wszyscy krakowscy uczniowie, którzy ukończyli 16 lat.

Informacje dotyczące zasad funkcjonowania  Budżetu Obywatelskiego, zrealizowanych projektów w mieście Kraków znajdziesz na: http://budzet.krakow.pl/ .

W naszej szkole głosowanie odbędzie się w PIĄTEK (23 czerwca).

Więcej informacji szczegółowych udziela prof. R. Gałczyński.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Uczniowie

XIV Liceum Ogólnokształcącego im M. Kopernika

oraz Gimnazjum nr 14 im J. Kasprowicza

serdecznie zapraszają na

FESTYN AZORSKI

który odbędzie się 02 czerwca 2017 r. (piątek)

w godz. 15.30-18.30

w ogrodach naszej szkoły

ul. Chełmońskiego 24

ZAPRASZAMY !

Miło nam poinformować, że uczeń naszego liceum Krzysztof Rokita

otrzymał wyróżnienie

w II Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

„KWIAT DZIEŁEM DOSKONAŁYM”

pod hasłemKWIATY POLNE I LEŚNE”

Konkurencja była bardzo duża!

Jury oceniło 2677 prac!

Komisja przyznała: 6 nagród specjalnych, 40  równorzędnych nagród,  99 wyróżnień oraz 106 kwalifikacji do wystawy pokonkursowej.

GRATULUJEMY!!!

Dnia 26 kwietnia uczniowie Naszej szkoły uczestniczyli w Wycieczce do Warszawy, biorąc udział w międzyszkolnym etapie konkursu ortograficznego dla Szkół Przyjaznych uczniom z Dysleksją, który odbył się w WCIES. Z relacji wynika, że egzamin sprawdzający wiedzę był bardzo trudny, ale na miejscu dzielnie wspierała naszych uczniów pani pedagog – Marta Nowak.

Uczennica – Paulina Sewioł zajęła III miejsce!

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!